banner jonzac bio afinita

NAŠE KOSMETICKÁ VÝJIMEČNOST: JONZAC BIO-AFINITA


JONZAC V HARMONII S VAŠÍ POKOŽKOU

 

NOVÁ GENERACE PÉČE O VAŠI PLEŤ

 

Produkty pracují s přirozenými obrannými mechanismy pokožky, a to díky inovativní kombinaci Termální isotonické vody Jonzac s organickými složkami, které mají  vysokou toleranci *.

JONZAC, «ISOTONICKÁ VODA»

Díky studiím provedeným v Laboratoire LÉA NATURE bylo prokázáno, že Termální isotonická voda Jonzac má koncentraci minerálů totožnou s koncentrací minerálů v krevní plazmě, což zajišťuje perfektní rovnováhu mezi kožními buňkami a jejich přímým prostředím.

Kožní buňky jsou proto přirozeně rozloženy, aby usnadnily pronikání Termální isotonické vody Jonzac a poskytly vyváženou hydrataci bez jakékoli změny intracelulární struktury.

Kůže je opět pružná a sametová. Hypotonické termální vody mají nízké hladiny minerálů, a proto mohou způsobit narušení kožních buněk, zatímco hypertonické termální vody vykazují vyšší hladiny, které pravděpodobně pokožku vysušují.

* Formulováno tak, aby se minimalizovalo riziko alergických reakcí.

Objevujte_s_nami

 

 


BIOMIMETICKÉ SLOŽENÍ

Trio lipidů

 

Kůže se skládá z vrstev vody a tuku.

Pokud jsou tyto lamelární struktury narušeny, může to vést ke špatné hydrataci se suchými nebo podrážděnými skvrnami.

Biomitetické složení Jonzac napodobuje vrstvenou organizaci pokožky pomocí lamelárních aktivních složek a zvlhčovačů.

Organická a vysoce tolerantní* péče o pleť certifikovaná společností Jonzac je tedy extrémně kompatibilní s pokožkou pro optimální účinnost.

 

 

Objevujte_s_nami

 

 


ruka voda jonzacORGANICKÁ A EXTRÉMNÍ TOLERANCE KNOW-HOW

Kůže je živý biologický organismus, její přirozenou rovnováhu lze snadno destabilizovat.

Všechna certifikovaná organická složení společnosti Jonzac neobsahují žádné syntetické látky, které by mohly způsobovat podráždění, jako jsou polyethylenglykoly.

Organické složení certifikované společností Jonzac minimalizuje riziko alergických reakcí kvůli jejich vysoké toleranci*.

Tato jedinečná kombinace Jonzac nabízející organické a vysoce tolerantní* produkty, je ideální pro všechny typy pleti, dokonce i pro ty nejcitlivější.

Objevujte_s_nami

 

 


*Formulováno tak, aby se minimalizovalo riziko alergických reakcí