patentovaná aktivita

REGISTROVANÉ PATENTY


Řada péče o pleť EAU THERMALE JONZAC® je vysoce inovativní. Produkty péče o pleť obsahují 4 patenty.

ČTYŘI PATENTY

 • KOMPLEX 3CCICATHERMALE®
  konzervační systém s vysokou tolerancí.
 • F.P.D. PATENT
  systém zapouzdření Termální isotonické vody Jonzac pro zajištění maximální hydratace.
 • KOMPLEX 3P
  Systém aktivních složek, který pracuje na 3 faktorech dokonalého vnímání pokožky.
 • CICATHERMALE®
  Systém kombinující zklidňující a revitalizující Termální vodu Jonzac s regeneračními vlastnostmi organické Centella Asiatica.

 

 

 

 

4 inovativní patenty JonzacOchranný komplex 3C

Jedná se o jedinečnou kombinaci 3 konzervačních látek, které jsou uznávány jak pro svou úroveň bezpečnosti, tak pro svou účinnost. Tato kombinace byla několik měsíců testována na dobrovolnících s kůží, která je citlivá a reaguje na běžné konzervační látky. Bylo prokázáno, že Komplex 3C je kůží velmi dobře tolerován, je bezpečný a aktivní jako konzervační prostředek.

F.P.D. patent

Laboratoire LÉA NATURE patentovala F.P.D. patent, který spočívá v zapouzdření Termální isotonické vody Jonzac do fosfolipidového lamelárního gelu, který zanechává na povrchu kůže film, který zajišťuje hlubší pronikání do vrstev a udržuje vlhkost tak, aby se postupně uvolňovala do tkání.

Komplex 3P

Tento inovativní Komplex 3P je založen na silných přírodních složkách, které působí na tón pleti, pokožku a texturu pleti pro dokonalý vzhled. Extrakt z hnědých řas slouží k vyhlazení a rozjasnění pleti. Zinek a voda z vilínu vylepšuje strukturu pokožky díky svému čistícímu účinku.

Patent Cicathermale®

Zklidňující a revitalizující Termální voda Jonzac je kombinována s organickou Centella Asiatica, rostlinou známou po tisíciletí v ajurvédské medicíně pro své regenerační vlastnosti. Tento rostlinný extrakt obsahuje 4 hlavní aktivní složky (asiatikosid, madecassid, asijské a madecassové kyseliny), o kterých je známo, že stimulují syntézu kolagenu a elastinu a regulují zánět.