NEDOKONALOST PLETI


Nezávisle na věku a typu pleti může kůže někdy vypadat méně než dokonale než obvykle. Životní styl, stres a únava přispívají k matné pleti a nedokonalostem. Chtěli byste dosáhnout perfektní pleti? Odpověď je pak řada EAU THERMALE JONZAC® PERFECTION, která má trojitý účinek pro zlepšení tónu pleti, pokožky a textury pleti.

Laboratoire LÉA NATURE vyvinula novou generaci péče pro všechny typy pleti, dokonce i pro ty nejcitlivější, čímž končí hledání Svatého grálu dokonalé pleti.

BB krémy… jsou ideální pro sjednocení tónu pleti a zároveň zajišťují ochranu před sluncem SPF 10, takže vaše pokožka je chráněná po celý váš rušný den.

HYALU ACTIV C = KYSELINA HYALURONOVÁ A OPTIMALIZOVANÝ VITAMÍN C POSILOVAČ ROZZÁŘENÍ PLETI + TERMÁLNÍ VODA JONZAC

Koncentrované sérum proti vráskám na rozjasnění pleti s vitamínem C, uzpůsobené speciálně pro matnou a unavenou pleť postrádající jas, je skutečným ” boosterem ” jejího rozjasnění a účinným prostředkem

Skládá se z trojice unikátních účinných látek: Termální vody Jonzac, která je známá svými regeneračními a zklidňujícími vlastnostmi, kyseliny hyaluronové, která vyplňuje a hydratuje pleť a optimalizovaného vitamínu C: s účinky proti vráskám, na sjednocení tónu pleti a proti jejímu stárnutí.