poraněná kůže

+CICA


První organické přípravky na hojení kůže s obsahem termální vody

Každým dnem je kůže oslabována vnějšími škodlivými vlivy, tvoří se na ní poranění nebo jizvy v závislosti na životních okolnostech.

PŘÍPRAVKY NA HOJENÍ PORANĚNÉ, CITLIVÉ A OSLABENÉ KŮŽE

Na hojení a obnovu kůže celé rodiny (kojenců, dětí a dospělých) vyvinula značka Eau Thermale Jonzac® +Cica, první hojivé, organicky certifikované přípravky obsahující Termální vodu JONZAC. Díky svému patentovanému složení mají tyto přípravky ochranný a regenerační účinek a rovněž posilují kožní bariéru.

VŠECHNY VĚDĚCKÉ POZNATKY ZNAČKY EAU THERMALE JONZAC®  PRO OSLABENOU POKOŽKU

UNIKÁTNÍ KOMPLEX PATENTOVANÝ ÚČINNÝCH L+CICA certifikaceÁTEK: REGISTROVANÝ PATENT CICATHERMALE®

Zklidňující a revitalizující termální voda JONZAC je kombinována s organickou Centella asiatica, rostlinou známou po tisíciletí v ajurvédské medicíně pro své regenerační vlastnosti. Tento rostlinný extrakt obsahuje 4 hlavní aktivní složky (asiatikosid, madecassid, asijské a madecassové kyseliny), o kterých je známo, že stimulují syntézu kolagenu a elastinu a regulují zánět.

Kromě patentu Cicathermale® zahrnuje řada péče o pleť +Cica také patenty F.P.D.2 a Protect3C®. Toto jedinečné složení doplňuje antibakteriální zinek PCA a biomimetické restrukturalizační ceramidy.

ORGANICKY CERTIFIKOVANÝ MULTIFUNKČNÍ KRÉM VHODNÝ NA VŠECHNY TYPY POKOŽKY

Reparativní krém +Cica byl vyvinut podle přísných specifikací Eau Thermale Jonzac® a je dostupný ve dvou praktických formátech 40 ml a 100 ml. Tato neparfemovaná emulze typu voda v oleji, která obsahuje 30% Termální vody JONZAC, je určena ke zklidnění a reparaci podrážděné, jemné a oslabené pokožky (mikropraskliny, povrchová podráždění, postdermatologické jizvy3) u dospělých i dětí a kojenců. Osvěžující, nelepivá textura zanechává na pokožce ochranný film, který urychluje proces opravy a posiluje kožní bariéru a zároveň snižuje výskyt reziduálních znamének.

Tato vysoce snášenlivá receptura certifikovaná jako organická, je vyrobena z 99% z přírodních složek, bez alkoholu, minerálních olejů, silikonu nebo syntetických vůní a barviv, a je proto vhodná pro všechny typy pleti.

THE +CICA ZKLIDŇUJÍCÍ REPARATIVNÍ KRÉM:
DERMATOLOGICKY TESTOVANÁ ÚČINNOST

Účinnost zklidňujícího reparativního krému byla testována na lidech se stehy po dermatologickém zákroku. Účastníci studie aplikovali zklidňující reparativní krém na postižená místa tak často, jak bylo potřeba a alespoň dvakrát denně, na čistou a suchou pokožku.

REPARATIVNÍ HOJIVÝ KRÉMVýsledky:

  • Svědivost: -89%4
  • Tloušťka stehu: -59%4
  • Okamžité zklidnění svědivosti: 84%5
  • Podpora regenerace epidermis: 90%6
  • Vyhlazenost a pravidelnost jizev: 94%6

1.Registrovaný patent – 2. Registrovaný patent. Systém zapouzdření termální vody Jonzac – Ochranný film / Konzervace – Penetrace / Progresivní uvolňování – 3. Aplikujte 3 týdny po dermatologickém zákroku. Vyhněte se konturám očí. Neaplikujte na křehkou nebo mokvající pokožku. Pokud nepohodlí nebo podráždění přetrvává, poraďte se s lékařem. – 4. % zlepšení – Hodnocení klinického lékaře – Klinická studie na 31 účastnících ve věku 25–80 let – Aplikace dvakrát denně po dobu 29 dnů. – 5,% spokojenost ihned po 1. aplikaci – Klinická studie na 31 účastnících od 25 do 80 let. – 6,% spokojenost – Klinická studie na 31 účastnících od 25 do 80 let – Aplikace 2x denně po dobu 29 dnů.

 

 

přípravky v řadě