pokožka se sklonem k atopii

ATOPICKÁ POKOŽKA


První organické dermokosmetické ošetření termální vodou pro velmi suchou pokožku se sklonem k atopii

CO JE TO ATOPICKÁ KŮŽE?

Ve Francii trpí atopickou dermatitidou téměř 2 miliony lidí. Může postihnout dospělé, ale i děti. Jedná se o chronické onemocnění způsobující přehnanou imunitní odpověď na alergeny z okolního prostředí. Často bývá často spojené s dědičnými faktory. Obvykle se projevuje:

  • Svěděním (pruritus)
  • Podrážděním
  • Brněním
  • Suchou pokožkou, ztrácející schopnost zadržovat vodu

Tyto příznaky jsou často doprovázeny vznikem více či méně rozsáhlých ploch poškozené kůže vznikajícími v důsledku škrábání při svědění a podílejícími se na vzniku bludného kruhu atopie: svědění, tvorba poškozených ploch kůže, mokvání, tvorba šupin atd.

Toto kožní onemocnění začíná téměř vždy už v kojeneckém věku od 2 měsíců. Ve Francii je atopií postiženo 1 z 5 dětí mladších 7 let.

Onemocnění se projevuje střídáním fází vzplanutí a fází remise. Může trvat od několika týdnů až po několik let. Ve velké většině případů se onemocnění atopií vyvíjí příznivě a mizí již během dětského věku.

BALZÁM NUTRITIVE AP+ NA VELMI SUCHOU POKOŽKU SE SKLONEM K ATOPII

Intenzivní relipidační balzám, vytvořený speciálně pro velmi suchou pokožku se sklonem k atopii, intenzivně vyživuje a okamžitě zklidňuje pokožku celé rodiny. Skládá se ze dvou unikátních účinných látek: 1. z ceramidů biomimetických účinných látek, biotechnologického původu napodobujících přirozené mechanismy kůže, sloužících jako optimální pojivo mezi buňkami a zlepšujících bariérový efekt pokožky. 2. prebiotik (Bioécolia®) přírodního původu, která obnovují rovnováhu kožní mikroflóry tím, že redukují množení bakterií odpovědných za atopii. Unikátní složení tohoto přípravku je vhodné pro pokožku celé rodiny: od kojenců až po dospělé.

VÝŽIVNÝ INTENZIVNÍ RELIPIDAČNÍ BALZÁM NUTRITIVE AP+: KLINICKY PROKÁZANÁ ÚČINNOST

Řada relipidačních balzámů Nutritive AP+ byla testována na lidech s velmi suchou pokožkou se sklonem k atopii. Má neparfémovanou, vysoce snášenlivou texturu a je vhodná i pro nejcitlivější pokožku. Obsahuje 99% složek přírodního původu a 0% alkoholu, minerálních olejů, silikonů nebo syntetických barviv.

VÝSLEDKY:

  • Okamžitě zklidňuje: 95 %
  • Zmírňuje svědění: 95 %
  • Pomáhá překonat akutní fáze silné suchosti: 100%

přípravky v řadě